Jakie ogrodzenie będzie dla Ciebie najlepsze?

Jeśli znaleźliście się na naszej stronie, bardzo możliwe, że jedno z pytań, które chodzi Wam ostatnio po głowie, brzmi: „jakie ogrodzenie wybrać dla mojego domu?”. Najlepsza odpowiedź, jakiej możemy na nie udzielić brzmi oczywiście: ogrodzenie aluminiowe Fenz. Tylko jakie? Podpowiadamy…

Oferta, którą przygotowaliśmy dla klientów składa się z czterech systemów ogrodzeniowych, które są do siebie podobne pod względem technologii wykonania, konstrukcji i wytrzymałości, różni je jednak charakter. Opisy produktowe na naszej stronie dają jedynie ogólny wgląd w ich parametry – ten tekst jest dla nich krótkim i, mamy nadzieję, przydatnym uzupełnieniem.

GRAND to wybór dla tych, którzy najwyżej cenią swoją prywatność. Jeśli dom jest Waszą twierdzą i bezpieczną przystanią, a przypadkowe nawet spojrzenia przechodniów i sąsiadów mącą Wasze poczucie swobody w prywatnej przydomowej przestrzeni, powinniście skupić się właśnie na tym ogrodzeniu. GRAND gwarantuje posesji bezpieczeństwo. Duża szerokość jego profilu uniemożliwia wykorzystanie przez włamywacza przęsła jako drabiny i zmienia działkę w prywatny zakątek, gdzie możecie czuć się stuprocentowo odprężeni. Spokój, wolność i nieskrępowanie to wartości, które są dla Was nie do przecenienia? Polecamy GRAND. Zapewni solidną barierę między Waszym domem a całą resztą świata.

Jeśli elementy wymienione w akapicie wyżej, takie jak prywatność i poczucie bezpieczeństwa, są bliskie Waszym potrzebom i systemowi wartości, ale jednocześnie czujecie się ludźmi otwartymi, zaś lekkość jest cechą ważną dla Waszego poczucia estetyki, REGULAR będzie dla was idealnym kompromisem. To ogrodzenie, które również roztacza nad Waszą posesją uczucie błogiej swobody, a zarazem nie odcina jej od świata – złoty środek wśród oferowanych przez nas systemów ogrodzeń aluminiowych. Być może ten zestaw właściwości sprawia, że REGULAR to rozwiązanie najchętniej wybierane przez naszych klientów.

Minimalizm to wyróżnik architektury nowoczesnej, do którego często odwołujemy się w artykułach na naszym blogu. Jeśli też cenicie minimalistyczne budownictwo, ale zarazem czujecie pewne przywiązanie do tradycyjnych form, to system ogrodzeniowy MINOR stanowi doskonały wybór dla Was. To właśnie rozwiązanie dla domów zmyślnie łączących style – klasyczną konwencję budowlaną z nowoczesnymi akcentami. MINOR to ogrodzenie o prostej, smukłej formie, więc jeśli Wasz zmysł estetyczny dobrze reaguje na lekkie konstrukcje i chcecie by Wasz ogród mógł być podziwiany z zewnątrz, powinniście zdecydować się właśnie na to rozwiązanie.

Oczywiście każdy człowiek jest wyjątkowy, a niektórzy z naszych klientów poszukują przede wszystkim oryginalności i to ją przedkładają ponad wszystkie cechy wymienione we wcześniejszych akapitach. Jeśli nie lubicie standaryzowanych rozwiązań, symetrii i szablonowości, mamy dla Was unikalną propozycję, jaką jest ogrodzenie PREMIER, które możecie skomponować sami, dobierając panele o różnej szerokości. Jeśli lubicie konstrukcje, które przyciągają uwagę i chcecie być postrzegani jako wyjątkowi, serdecznie polecamy właśnie ten punkt naszej oferty.

Jeśli do tego dodamy jeszcze możliwość wyboru różnego rodzaju słupków (w ofercie Fenz znajdują się słupki aluminiowe) i podmurówki, liczby i rodzaju bram i furtek, różnych kolorów i dekorów drewnopodobnych to liczba kombinacji jest naprawdę duża. Wierzymy, że każdy z klientów może u nas znaleźć system idealny dla siebie, a my chętnie pomożemy w tych poszukiwaniach i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Szczegóły techniczne dotyczące każdego ogrodzenia znajdziecie na podstronach produktowych, a szczegóły i wycenę  poznacie, kontaktując się z nami bezpośrednio!