System GRAND 200mm

CECHY     KOLORYSTYKA     ELEMENTY     AKCESORIA     REALIZACJE

Intro Dzięki zastosowaniu profilu o szerokości 200 mm, GRAND to nie tylko ochrona posesji, ale także ekskluzywne zabezpieczenie prywatności.

system ogrodzeń aluminiowych
Grand

FENZ Grand 200mm aluminium

Prywatność i bezpieczeństwo

GRAND  to nowoczesne ogrodzenie aluminiowe, które tworzy mocną barierę między waszym podwórkiem a światem zewnętrznym. Jeśli uważacie, że ogrodzenie posesji powinno przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo, system Grand jest idealnym rozwiązaniem dla was.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Wzornictwo i design

Ogrodzenia aluminiowe to rozwiązanie praktyczne i modne. Proste linie, potężna forma oraz wysoka jakość materiału sprawia, że ogrodzenia GRAND idealnie komponują się z nowoczesną architekturą.

Brak spawów

Wiemy jak zaprojektować ogrodzenie, które będzie łatwe w montażu i estetyczne. Dlatego stworzyliśmy system, który nie wymaga połączeń spawanych. Dzięki temu zapewnia eleganckie połączenie poszczególnych elementów ogrodzenia – paneli oraz bramy i furtki.

Wysoka trwałość

Przez zastosowanie aluminium i specjalnych powłok lakierniczych otrzymujemy odporny na wszelkie warunki atmosferyczne produkt. Płoty aluminiowe – w odróżnieniu od drewnianych – doskonale wytrzymują próbę czasu i nie wymagają żadnej konserwacji.

Innowacyjność montażu

Poziome elementy naszych aluminiowych ogrodzeń montowane są za pomocą łączników mechanicznych. Dzięki temu montaż jest szybki, a poszczególne elementy ogrodzenia są łatwe do wymiany.

Wymiary

Fenz oferuje ogrodzenia o różnych wymiarach. Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne, które pozwalają wykonać przęsła o dużych gabarytach. Można zamawiać u nas wysokie ogrodzenia, które gwarantują prywatność i bezpieczeństwo twojego domu.

KOLORYSTYKA

Standardowo ogrodzenia dostępne są w pięciu podstawowych kolorach. Dodatkowo oferujemy wszystkie kolory z palety RAL oraz okładziny drewniane.

Standardowa
Dodatkowa

Paleta kilku struktur drewnopodobnych na jakie lakierujemy nasze ogrodzenia. Przedstawiamy kilka próbek, pełen wzornik dostępny w naszych punktach handlowych.

Lakierujemy również we wszystkich kolorach z palety RAL w której znajduję ponad 200 kolorów. Poniżej kilka z nich.

Okładzina drewnopodobna
ELEMENTY SYSTEMU
GRAND Przęsło
PRZĘSŁO

Profil 200 mm jest podstawowym elementem ogrodzenia aluminiowego GRAND. Maksymalna długość wynosi aż 5000 mm.

FENZ Słupek aluminiowy
SŁUP MUROWANY LUB ALUMINIOWY

Aluminiowy słup o wymiarach 60×60, 80×80 lub 100×100 mm stanowi alternatywę dla słupków murowanych. Ogrodzenie może być w całości oparte na tego typu słupkach.

FENZ Furtka
FURTKA

Furtka posiada regulowane zawiasy ze stali nierdzewnej oraz nierdzewne śruby. Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia w pochwyt lub klamkę ze stali nierdzewnej.

GRAND Brama dwuksrzydłowa
BRAMA DWUSKRZYDŁOWA

Brama wjazdowa naszej posesji to element ogrodzenia szczególnie narażony na uszkodzenia, dlatego powinna być wyjątkowo trwała. Wytrzymała rama z aluminium pozwala na stabilną i bezawaryjną pracę bramy dwuskrzydłowej GRAND przez długie lata.

GRAND Brama przesuwna
BRAMA PRZESUWNA

Brama przesuwna GRAND to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Konstrukcja bramy, podobnie jak w przypadku całego ogrodzenia w pełni oparta jest na aluminium.

BRAMA BEZ PRZECIWWAGI

Brama przesuwna bez przeciwwagi to odpowiedź na zapotrzebowanie Architektury XXI wieku, która charakteryzuje się czystymi liniami i sześciennymi strukturami. Nasza brama spełnia to wymaganie, ponieważ standardowo montowana w bramach przeciwwaga tu została wyeliminowana. Dzięki temu możemy praktycznie wszędzie zastosować bramę przesuwną, nawet w ciasnych przestrzeniach.

Brama przesuwna bez przeciwwagi

Brama przesuwna bez przeciwwagi to odpowiedź na zapotrzebowanie Architektury XXI wieku, która charakteryzuje się czystymi liniami i sześciennymi strukturami. Nasza brama spełnia to wymaganie, ponieważ standardowo montowana w bramach przeciwwaga tu została wyeliminowana. Dzięki temu możemy praktycznie wszędzie zastosować bramę przesuwną, nawet w ciasnych przestrzeniach.

Słup multimedialny FENZ

Słup multimedialny FENZ to połączenie tradycyjnego słupka ogrodzeniowego do którego można zamontować przęsło, furtkę czy bramę z elementami funkcjonalnymi ogrodzenia takimi jak skrzynka pocztowa, nr domu, wideodomofon z czytnikiem linii papilarnych. Słup został zaprojektowany tak by w sposób zintegrowany tworzył jedność z każdym modelem ogrodzenia FENZ. Dodatkowym atutem jest możliwość schowania w słupie sterownika bramy. Słup FENZ jest wykonany tak jak nasze ogrodzenia w pełni z aluminium. Dla klientów którzy chcą się bardziej wyróżnić oferujemy słup z panelem szklanym. Jest to szkło hartowane lakierowane na dowolny kolor RAL. Konstrukcja słupa jest tak zaprojektowana by montaż przebiegał szybko i prosto.

Oświetlenie słupka FENZ®LIGHT

AKCESORIA
Pochwyt FENZ®RAIL
Pochwyt FENZ®RAIL

Dodatkowy pochwyt ze stali nierdzewnej.

Klamka FENZ®HANDLE
Klamka FENZ®HANDLE

Dodatkowa klamka ze stali nierdzewnej.

Podstawowy pochwyt
Podstawowy pochwyt

Standardowy pochwyt lakierowany pod kolor ogrodzenia.

Podstawowa klamka
Podstawowa klamka

Standardowa klamka lakierowana pod kolor ogrodzenia.

Oświetlenie słupka FENZ®LIGHT
Oświetlenie FENZ®LIGHT

Oświetlenie słupka w technologii LED.

Napęd do bram TOUSEK
Napęd do bramy TOUSEK

Napęd renomowanej austriackiej firmy TOUSEK z pilotem.

REALIZACJE

Ogrodzenie GRAND w prawdziwym życiu.

Zamów swoje ogrodzenie GRAND

Znajdź swój najbliższy Autoryzowany Punkt Sprzedaży FENZ, gdzie spotkasz profesjonalną obsługę, która posłuży fachowym doradztwem oraz finalnie – sprawnym montażem.

Footer

Osiedle Leśne 13b,

Obsługa IT-Leader

66-470 Kostrzyn nad Odrą

0048 95 752 39 70 biuro@fenz.pl System GRAND System REGULAR System MINOR System PREMIER Realizacje Artykuły FAQ Gdzie kupić? Wszelkie prawa zastrzeżone FENZ® 2019 O nas Technologia Marka FENZ jest częścią BIK GROUP Logo BIK GROUP Porównywarka systemów System VEKTOR RODO