System MINOR 100mm

CECHY     KOLORYSTYKA     ELEMENTY     AKCESORIA     REALIZACJE

Intro Węższy niż w przypadku pozostałych ogrodzeń profil przęsła 100 mm nadaje konstrukcji lekki i stonowany charakter.

system ogrodzeń
Minor

FENZ Minor 100mm ogrodzenie

Lekkość konstrukcji

Ogrodzenie aluminiowe Minor to świetny projekt dla domów stanowiących połączenie klasyki z nowoczesnością. Węższy niż w przypadku pozostałych ogrodzeń profil przęsła 100 mm nadaje konstrukcji lekki i stonowany charakter. Płot aluminiowy Minor nada twojej przestrzeni życia nową jakość.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Wzornictwo i design

Prosta i smukła forma. Nowoczesny charakter i wysoka jakość materiałów. Ogrodzenie MINOR to ogrodzenie, które wprowadza kompromis między klasyką a nowoczesnością.

Brak spawów

Ogrodzenia domów, jakie oferuje Fenz nie wymaga połączeń spawanych. Łatwo jest połączyć jego poszczególne elementy, a gotowa całość wygląda dzięki temu znacznie estetyczniej.

Wysoka trwałość

Ogrodzenia aluminiowe nie wymagają specjalnej konserwacji dzięki zastosowanemu materiałowi oraz powłokom lakierniczym chroniącym aluminium przed wpływem czynników atmosferycznych.

Innowacyjność montażu

Poziome elementy naszych ogrodzeń składa się za pomocą łączników mechanicznych. Zapewnia to zarówno szybki montaż, jak i demontaż, jeśli zajdzie potrzeba wymiany jakiegoś elementu ogrodzenia.

Wymiary

Oferujemy ogrodzenia domów o różnych wymiarach. Nowoczesna technika produkcji płotów pozwala nam wykonać przęsła o dużych gabarytach, ogrodzenia Minor cechuje jednak lekkość, która idealnie komponuje się ze stylem domów łączącym klasyczne elementy budownictwa z nowoczesnością.

KOLORYSTYKA

Standardowo ogrodzenia dostępne są w pięciu podstawowych kolorach. Dodatkowo oferujemy wszystkie kolory z palety RAL oraz okładziny drewniane.

Standardowa
Dodatkowa

Paleta kilku struktur drewnopodobnych na jakie lakierujemy nasze ogrodzenia. Przedstawiamy kilka próbek, pełen wzornik dostępny w naszych punktach handlowych.

Lakierujemy również we wszystkich kolorach z palety RAL w której znajduję ponad 200 kolorów. Poniżej kilka z nich.

Okładzina drewnopodobna
ELEMENTY SYSTEMU
MINOR Przęsło
PRZĘSŁO

Ogrodzenie MINOR o profilu 100 mm odznacza się lekką konstrukcją i dzięki temu pasuje zarówno do nowoczesnej, minimalistycznej architektury, jak i do domów bardziej klasycznych w formie.

FENZ Słupek aluminiowy
SŁUP MUROWANY LUB ALUMINIOWY

Aluminiowy słup o wymiarach 60×60, 80×80 lub 100×100 mm stanowi alternatywę dla słupków murowanych. Ogrodzenie może być w całości oparte na tego typu słupkach.

MINOR Furtka
FURTKA

Regulowane, nierdzewne zawiasy oraz nierdzewne śruby wykonane ze stali to podstawowe elementy aluminiowej furtki Fenz. Dodatkowo możesz wyposażyć furtkę w pochwyt lub klamkę ze stali nierdzewnej.

MINOR Brama dwuskrzydłowa
BRAMA DWUSKRZYDŁOWA

Brama dwuskrzydłowa to klasyczna brama wjazdowa dostępna dla ogrodzeń typu MINOR. Jej rama aluminiowa jest bardzo wytrzymała i pozwala na stabilną i bezawaryjną pracę bramy przez cały czas użytkowania.

MINOR Brama przesuwna
BRAMA PRZESUWNA

Bramy przesuwne MINOR zapewniają dodatkową oszczędność cennej przestrzeni. Wygodnie się ją otwiera, a materiałem zapewniającym trwałość i estetyczny wygląd również jest aluminium.

BRAMA BEZ PRZECIWWAGI

Brama przesuwna bez przeciwwagi to odpowiedź na zapotrzebowanie Architektury XXI wieku, która charakteryzuje się czystymi liniami i sześciennymi strukturami. Nasza brama spełnia to wymaganie, ponieważ standardowo montowana w bramach przeciwwaga tu została wyeliminowana. Dzięki temu możemy praktycznie wszędzie zastosować bramę przesuwną, nawet w ciasnych przestrzeniach.

Brama przesuwna bez przeciwwagi

Brama przesuwna bez przeciwwagi to odpowiedź na zapotrzebowanie Architektury XXI wieku, która charakteryzuje się czystymi liniami i sześciennymi strukturami. Nasza brama spełnia to wymaganie, ponieważ standardowo montowana w bramach przeciwwaga tu została wyeliminowana. Dzięki temu możemy praktycznie wszędzie zastosować bramę przesuwną, nawet w ciasnych przestrzeniach.

Słup multimedialny FENZ

Słup multimedialny FENZ to połączenie tradycyjnego słupka ogrodzeniowego do którego można zamontować przęsło, furtkę czy bramę z elementami funkcjonalnymi ogrodzenia takimi jak skrzynka pocztowa, nr domu, wideodomofon z czytnikiem linii papilarnych. Słup został zaprojektowany tak by w sposób zintegrowany tworzył jedność z każdym modelem ogrodzenia FENZ. Dodatkowym atutem jest możliwość schowania w słupie sterownika bramy. Słup FENZ jest wykonany tak jak nasze ogrodzenia w pełni z aluminium. Dla klientów którzy chcą się bardziej wyróżnić oferujemy słup z panelem szklanym. Jest to szkło hartowane lakierowane na dowolny kolor RAL. Konstrukcja słupa jest tak zaprojektowana by montaż przebiegał szybko i prosto.

Oświetlenie słupka FENZ®LIGHT

AKCESORIA
Pochwyt FENZ®RAIL
Pochwyt FENZ®RAIL

Dodatkowy pochwyt ze stali nierdzewnej.

Klamka FENZ®HANDLE
Klamka FENZ®HANDLE

Dodatkowa klamka ze stali nierdzewnej.

Podstawowy pochwyt
Podstawowy pochwyt

Standardowy pochwyt lakierowany pod kolor ogrodzenia.

Podstawowa klamka
Podstawowa klamka

Standardowa klamka lakierowana pod kolor ogrodzenia.

Oświetlenie słupka FENZ®LIGHT
Oświetlenie FENZ®LIGHT

Oświetlenie słupka w technologii LED.

Napęd do bram TOUSEK
Napęd do bramy TOUSEK

Napęd renomowanej austriackiej firmy TOUSEK z pilotem.

KILKA REALIZACJI

Ogrodzenie MINOR w prawdziwym życiu.

Zamów swoje ogrodzenie MINOR

Znajdź swój najbliższy Autoryzowany Punkt Sprzedaży FENZ, gdzie spotkasz profesjonalną obsługę, która posłuży fachowym doradztwem oraz finalnie – sprawnym montażem.

Footer

Osiedle Leśne 13b,

Obsługa IT-Leader

66-470 Kostrzyn nad Odrą

0048 95 752 39 70 biuro@fenz.pl System GRAND System REGULAR System MINOR System PREMIER Realizacje Artykuły FAQ Gdzie kupić? Wszelkie prawa zastrzeżone FENZ® 2019 O nas Technologia Marka FENZ jest częścią BIK GROUP Logo BIK GROUP Porównywarka systemów System VEKTOR RODO