System PREMIER

CECHY     KOLORYSTYKA     ELEMENTY     AKCESORIA     REALIZACJE

Intro Dowolna kombinacja czterech profili sprawia, że ogrodzenie staje się jedyne w swoim rodzaju.

system ogrodzeń
Premier

FENZ Premier ogrodzenie

Unikalna kompozycja profili

W skład ogrodzenia aluminiowego PREMIER wchodzą cztery profile przęseł (50, 100, 150 i 200 mm). Klient ma możliwość wybrania własnej kompozycji, dzięki czemu ogrodzenie posesji staje się unikalne i jedyne w swoim rodzaju.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Wzornictwo i design

Bogata paleta kolorów, prosta forma, nowoczesna technologia oraz wysoka jakość materiałów sprawiają, że ogrodzenie PREMIER odpowiada na zapotrzebowania najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują unikalnych rozwiązań skrojonych pod ich oczekiwania.

Brak spawów

Ogrodzenia i bramy marki Fenz nie potrzebują połączeń spawanych. Dzięki zastosowanej technologii łatwo połączyć poszczególne elementy, a złożoną całość cechuje estetyczny wygląd.

Wysoka trwałość

Aluminium to materiał niezwykle wytrzymały na mechaniczne uszkodzenia, a zastosowane przez nas powłoki lakiernicze dodatkowo chronią je przed korozją i warunkami atmosferycznymi. Dlatego płoty aluminiowe to rozwiązanie na długie lata.

Innowacyjność montażu

Ogrodzenia Fenz montuje się za pomocą łączników mechanicznych. Nie zajmuje to wiele czasu, a pojedyncze elementy ogrodzenia są dzięki temu rozwiązaniu łatwo wymienialne.

Wymiary

FENZ produkuje ogrodzenia domów o różnych wymiarach. Nowoczesna technologia pozwala nam wykonać przęsła o dużych gabarytach.

KOLORYSTYKA

Standardowo ogrodzenia dostępne są w pięciu podstawowych kolorach. Dodatkowo oferujemy wszystkie kolory z palety RAL oraz okładziny drewniane.

Standardowa
Dodatkowa

Paleta kilku struktur drewnopodobnych na jakie lakierujemy nasze ogrodzenia. Przedstawiamy kilka próbek, pełen wzornik dostępny w naszych punktach handlowych.

Lakierujemy również we wszystkich kolorach z palety RAL w której znajduję ponad 200 kolorów. Poniżej kilka z nich.

Okładzina drewnopodobna
ELEMENTY SYSTEMU
GRAND Przęsło
PRZĘSŁO

Profil 200 mm jest podstawowym elementem ogrodzenia aluminiowego PREMIER. Maksymalna długość wynosi aż 5000 mm.

FENZ Słupek aluminiowy
SŁUP MUROWANY LUB ALUMINIOWY

Aluminiowy słup o wymiarach 60×60, 80×80 lub 100×100 mm stanowi alternatywę dla słupków murowanych. Ogrodzenie może być w całości oparte na tego typu słupkach.

FENZ Furtka
FURTKA

Furtka posiada regulowane zawiasy ze stali nierdzewnej oraz nierdzewne śruby. Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia w pochwyt lub klamkę ze stali nierdzewnej.

GRAND Brama dwuksrzydłowa
BRAMA DWUSKRZYDŁOWA

Brama wjazdowa naszej posesji to element ogrodzenia szczególnie narażony na uszkodzenia, dlatego powinna być wyjątkowo trwała. Wytrzymała rama z aluminium pozwala na stabilną i bezawaryjną pracę bramy dwuskrzydłowej PREMIER przez długie lata.

GRAND Brama przesuwna
BRAMA PRZESUWNA

Brama przesuwna PREMIER to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Konstrukcja bramy, podobnie jak w przypadku całego ogrodzenia w pełni oparta jest na aluminium.

BRAMA BEZ PRZECIWWAGI

Brama przesuwna bez przeciwwagi to odpowiedź na zapotrzebowanie Architektury XXI wieku, która charakteryzuje się czystymi liniami i sześciennymi strukturami. Nasza brama spełnia to wymaganie, ponieważ standardowo montowana w bramach przeciwwaga tu została wyeliminowana. Dzięki temu możemy praktycznie wszędzie zastosować bramę przesuwną, nawet w ciasnych przestrzeniach.

Brama przesuwna bez przeciwwagi

Brama przesuwna bez przeciwwagi to odpowiedź na zapotrzebowanie Architektury XXI wieku, która charakteryzuje się czystymi liniami i sześciennymi strukturami. Nasza brama spełnia to wymaganie, ponieważ standardowo montowana w bramach przeciwwaga tu została wyeliminowana. Dzięki temu możemy praktycznie wszędzie zastosować bramę przesuwną, nawet w ciasnych przestrzeniach.

Słup multimedialny FENZ

Słup multimedialny FENZ to połączenie tradycyjnego słupka ogrodzeniowego do którego można zamontować przęsło, furtkę czy bramę z elementami funkcjonalnymi ogrodzenia takimi jak skrzynka pocztowa, nr domu, wideodomofon z czytnikiem linii papilarnych. Słup został zaprojektowany tak by w sposób zintegrowany tworzył jedność z każdym modelem ogrodzenia FENZ. Dodatkowym atutem jest możliwość schowania w słupie sterownika bramy. Słup FENZ jest wykonany tak jak nasze ogrodzenia w pełni z aluminium. Dla klientów którzy chcą się bardziej wyróżnić oferujemy słup z panelem szklanym. Jest to szkło hartowane lakierowane na dowolny kolor RAL. Konstrukcja słupa jest tak zaprojektowana by montaż przebiegał szybko i prosto.

Oświetlenie słupka FENZ®LIGHT

AKCESORIA
Pochwyt FENZ®RAIL
Pochwyt FENZ®RAIL

Dodatkowy pochwyt ze stali nierdzewnej.

Klamka FENZ®HANDLE
Klamka FENZ®HANDLE

Dodatkowa klamka ze stali nierdzewnej.

Podstawowy pochwyt
Podstawowy pochwyt

Standardowy pochwyt lakierowany pod kolor ogrodzenia.

Podstawowa klamka
Podstawowa klamka

Standardowa klamka lakierowana pod kolor ogrodzenia.

Oświetlenie słupka FENZ®LIGHT
Oświetlenie FENZ®LIGHT

Oświetlenie słupka w technologii LED.

Napęd do bram TOUSEK
Napęd do bramy TOUSEK

Napęd renomowanej austriackiej firmy TOUSEK z pilotem.

REALIZACJE

Ogrodzenie PREMIER na fotografiach.

Zamów swoje ogrodzenie PREMIER

Znajdź swój najbliższy Autoryzowany Punkt Sprzedaży FENZ, gdzie spotkasz profesjonalną obsługę, która posłuży fachowym doradztwem oraz finalnie – sprawnym montażem.

Footer

Osiedle Leśne 13b,

Obsługa IT-Leader

66-470 Kostrzyn nad Odrą

0048 95 752 39 70 biuro@fenz.pl System GRAND System REGULAR System MINOR System PREMIER Realizacje Artykuły FAQ Gdzie kupić? Wszelkie prawa zastrzeżone FENZ® 2019 O nas Technologia Marka FENZ jest częścią BIK GROUP Logo BIK GROUP Porównywarka systemów System VEKTOR RODO