System REGULAR 150mm

CECHY     KOLORYSTYKA     ELEMENTY     AKCESORIA     REALIZACJE

Intro FENZ REGULAR ogrodzenie aluminiowe Kompromis dla osób, którym zależy na prywatności, ale także na tym, aby ich ogrodzenie prezentowało się lekko i nie przytłaczało rozmiarem.

system ogrodzeń aluminiowych
Regular

Perfekcyjny kompromis

Nowoczesne ogrodzenie aluminiowe REGULAR to kompromis dla ludzi, którym zależy na prywatności, ale także na tym, aby ich płot prezentował się lekko i nie przytłaczał rozmiarem. Zapewnia to profil 150 mm. Ogrodzenia posesyjne tego typu dostępne są u nas w wielu modnych kolorach.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Wzornictwo i design

Projekt ogrodzenia łączy lekkość i solidność. Większa przerwa między przęsłami zapewnia dobry dopływ światła dla twojego trawnika i roślin posadzonych w otoczeniu ogrodzenia, a wysoka jakość aluminium, z którego wykonane są produkty REGULAR Fenz gwarantuje wytrzymałość na długie lata. Tego typu ogrodzenie doskonale współgra z nowoczesnym, minimalistycznym budownictwem.

Brak spawów

Fenz wie jak zrobić ogrodzenie, które jest łatwe do zmontowania i bardzo eleganckie. Nasz system nie wymaga połączeń spawanych jak w przypadku płotów kutych. Gwarantuje to eleganckie połączenie poszczególnych elementów ogrodzenia – przęseł oraz bramy i furtki.

Wysoka trwałość

Przez zastosowanie aluminium i specjalnych powłok lakierniczych otrzymujemy odporny na wszelkie warunki atmosferyczne produkt. Ogrodzenia aluminiowe znacznie lepiej niż stalowe wytrzymują próbę czasu i nie wymagają konserwacji.

Innowacyjność montażu

Poziome elementy naszych ogrodzeń składa się za pomocą łączników mechanicznych. Zapewnia to zarówno szybki montaż, jak i demontaż, jeśli zajdzie potrzeba wymiany jakiegoś elementu ogrodzenia.

Wymiary

Fenz oferuje pełen system ogrodzeń o różnych wymiarach, na który składają się elementy takie jak przęsła, słupki, bramy i furtki. Stosujemy nowoczesną technologię, która pozwalają wykonać przęsła o dużych gabarytach. Można zamawiać u nas wysokie płoty aluminiowe zapewniające prywatność i bezpieczeństwo posesji. Wymiary każdego ogrodzenia dopasowujemy do wymagań klienta z dokładnością do jednego milimetra.

KOLORYSTYKA

Standardowo ogrodzenia dostępne są w pięciu podstawowych kolorach. Dodatkowo oferujemy wszystkie kolory z palety RAL oraz okładziny drewniane.

Standardowa
Dodatkowa

Paleta kilku struktur drewnopodobnych na jakie lakierujemy nasze ogrodzenia. Przedstawiamy kilka próbek, pełen wzornik dostępny w naszych punktach handlowych.

Lakierujemy również we wszystkich kolorach z palety RAL w której znajduję ponad 200 kolorów. Poniżej kilka z nich.

Okładzina drewnopodobna
ELEMENTY SYSTEMU
GRAND Przęsło
PRZĘSŁO

Profil 200 mm jest podstawowym elementem ogrodzenia aluminiowego REGULAR. Maksymalna długość wynosi aż 5000 mm.

FENZ Słupek aluminiowy
SŁUP MUROWANY LUB ALUMINIOWY

Aluminiowy słup o wymiarach 60×60, 80×80 lub 100×100 mm stanowi alternatywę dla słupków murowanych. Ogrodzenie może być w całości oparte na tego typu słupkach.

FENZ Furtka
FURTKA

Furtka posiada regulowane zawiasy ze stali nierdzewnej oraz nierdzewne śruby. Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia w pochwyt lub klamkę ze stali nierdzewnej.

GRAND Brama dwuksrzydłowa
BRAMA DWUSKRZYDŁOWA

Brama wjazdowa naszej posesji to element ogrodzenia szczególnie narażony na uszkodzenia, dlatego powinna być wyjątkowo trwała. Wytrzymała rama z aluminium pozwala na stabilną i bezawaryjną pracę bramy dwuskrzydłowej REGULAR przez długie lata.

GRAND Brama przesuwna
BRAMA PRZESUWNA

Brama przesuwna REGULAR to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Konstrukcja bramy, podobnie jak w przypadku całego ogrodzenia w pełni oparta jest na aluminium.

BRAMA BEZ PRZECIWWAGI

Brama przesuwna bez przeciwwagi to odpowiedź na zapotrzebowanie Architektury XXI wieku, która charakteryzuje się czystymi liniami i sześciennymi strukturami. Nasza brama spełnia to wymaganie, ponieważ standardowo montowana w bramach przeciwwaga tu została wyeliminowana. Dzięki temu możemy praktycznie wszędzie zastosować bramę przesuwną, nawet w ciasnych przestrzeniach.

Brama przesuwna bez przeciwwagi

Brama przesuwna bez przeciwwagi to odpowiedź na zapotrzebowanie Architektury XXI wieku, która charakteryzuje się czystymi liniami i sześciennymi strukturami. Nasza brama spełnia to wymaganie, ponieważ standardowo montowana w bramach przeciwwaga tu została wyeliminowana. Dzięki temu możemy praktycznie wszędzie zastosować bramę przesuwną, nawet w ciasnych przestrzeniach.

Słup multimedialny FENZ

Słup multimedialny FENZ to połączenie tradycyjnego słupka ogrodzeniowego do którego można zamontować przęsło, furtkę czy bramę z elementami funkcjonalnymi ogrodzenia takimi jak skrzynka pocztowa, nr domu, wideodomofon z czytnikiem linii papilarnych. Słup został zaprojektowany tak by w sposób zintegrowany tworzył jedność z każdym modelem ogrodzenia FENZ. Dodatkowym atutem jest możliwość schowania w słupie sterownika bramy. Słup FENZ jest wykonany tak jak nasze ogrodzenia w pełni z aluminium. Dla klientów którzy chcą się bardziej wyróżnić oferujemy słup z panelem szklanym. Jest to szkło hartowane lakierowane na dowolny kolor RAL. Konstrukcja słupa jest tak zaprojektowana by montaż przebiegał szybko i prosto.

Oświetlenie słupka FENZ®LIGHT

AKCESORIA
Pochwyt FENZ®RAIL
Pochwyt FENZ®RAIL

Dodatkowy pochwyt ze stali nierdzewnej.

Klamka FENZ®HANDLE
Klamka FENZ®HANDLE

Dodatkowa klamka ze stali nierdzewnej.

Podstawowy pochwyt
Podstawowy pochwyt

Standardowy pochwyt lakierowany pod kolor ogrodzenia.

Podstawowa klamka
Podstawowa klamka

Standardowa klamka lakierowana pod kolor ogrodzenia.

Oświetlenie słupka FENZ®LIGHT
Oświetlenie FENZ®LIGHT

Oświetlenie słupka w technologii LED.

Napęd do bram TOUSEK
Napęd do bramy TOUSEK

Napęd renomowanej austriackiej firmy TOUSEK z pilotem.

KILKA REALIZACJI

Ogrodzenie REGULAR w prawdziwym życiu.

Zamów swoje ogrodzenie REGULAR

Znajdź swój najbliższy Autoryzowany Punkt Sprzedaży FENZ, gdzie spotkasz profesjonalną obsługę, która posłuży fachowym doradztwem oraz finalnie – sprawnym montażem.

Footer

Osiedle Leśne 13b,

Obsługa IT-Leader

66-470 Kostrzyn nad Odrą

0048 95 752 39 70 biuro@fenz.pl System GRAND System REGULAR System MINOR System PREMIER Realizacje Artykuły FAQ Gdzie kupić? Wszelkie prawa zastrzeżone FENZ® 2019 O nas Technologia Marka FENZ jest częścią BIK GROUP Logo BIK GROUP Porównywarka systemów System VEKTOR RODO