Technologia

Nasze produkty od strony technologicznej

Krótko o technologii w FENZ

Tworzymy systemy lekkie, estetyczne i bardzo trwałe zarazem, ponieważ prawie wszystkie ich elementy – za wyjątkiem śrub, zawiasów i wkrętów ze stali nierdzewnej – wyprodukowane są z czystego, odpornego na korozję i uszkodzenia aluminium. Drobne części ogrodzenia są cięte laserowo, co zapewnia niezwykłą precyzję wykonania. Opatentowana przez nas, unikalna technologia wytwarzania profili ogrodzeń pozwala na łatwy i szybki montaż konstrukcji, a jednocześnie gwarantuje jej niezwykłą wytrzymałość.

Furtka z pochwytem FENZ®RAIL

Innowacyjny montaż

Poszczególne części naszych konstrukcji połączone są przy pomocy łączników mechanicznych, co umożliwia dogodny transport ogrodzenia w częściach oraz szybki montaż i prosty demontaż, jeśli zajdzie potrzeba wymiany jakiegoś elementu. 

Wysoka trwałość

Aluminium to materiał, którego wartość wynika z niezwykłej trwałości i wytrzymałości, a zarazem lekkości. Ogrodzenia aluminiowe nie ulegają korozji i nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji.

Wymiary

Produkujemy ogrodzenia o różnych wymiarach. Stosowana przez nas nowoczesna technologia pozwala na stworzenie przęseł, słupów ogrodzeniowych oraz bram i furtek o dużych gabarytach. Wymiary każdego ogrodzenia dopasowujemy do indywidualnych wymagań każdego klienta, z dokładnością do jednego milimetra.

Brak spawów

Wyjątkowa technologia tworzenia profili pozwoliła nam całkowicie wyeliminować spawanie z procesu produkcji. Poszczególne elementy ogrodzeń połączone są ze sobą mechanicznie, a wszystkie śruby i wkręty zakryte zostały odpowiednimi zaślepkami, dzięki czemu ogrodzenie zyskuje dodatkowe wartości estetyczne.

Lakierowanie proszkowe

Nasze ogrodzenia dostępne są we wszystkich kolorach z palety RAL, a do ich malowania stosujemy nowoczesną i ekologiczną, opartą na zjawisku elektrostatycznym technologię lakierowania proszkowego. Zapewnia ona trwałą i nie łuszczącą się powłokę ogrodzenia, wolną od pęcherzy i zacieków oraz zapewniającą dodatkową ochronę termiczną.

Footer

Osiedle Leśne 13b,

Obsługa IT-Leader

66-470 Kostrzyn nad Odrą

0048 95 752 39 70 biuro@fenz.pl System GRAND System REGULAR System MINOR System PREMIER Realizacje Artykuły FAQ Gdzie kupić? Wszelkie prawa zastrzeżone FENZ® 2019 O nas Technologia Marka FENZ jest częścią BIK GROUP Logo BIK GROUP Porównywarka systemów System VEKTOR RODO